2
31.01.2024, 13:00Lektura na 1 minutę

Cyberpunk 2077: Nowy patch przywraca finishery i naprawia sporo błędów

CD Projekt Red w końcu wypuścił zapowiadaną od jakiegoś czasu łatkę do Cyberpunka 2077.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Najnowszy patch 2.11 usprawnia mechanizmy gry oraz naprawia sporo błędów, na które skarżyli się gracze po poprzednich poprawkach. Oprócz finisherów, dodano również coś specjalnie dla entuzjastów Rayfieldów. 

Na liście usprawnień gameplayu możemy znaleźć informację o naprawie animacji finisherów czy zakończeniu problemu z używaniem przycisku F do interakcji, mimo że gracze czasem zmieniali go na zupełnie inny. Z ciekawostek: od teraz będziecie mogli zmienić kolor swojego Rayfielda za pomocą CrystalCoat oraz powrócicie do stojącej pozycji po udanym wślizgu (wcześniej V kucał, a gracze musieli sami stawiać go do pionu).

Co tyczy się Phantom Liberty, wiele błędów, w tym rozmowa z Mr. Handsem w Heavy Hearts, została naprawiona. Na liście znajduje się również lista questów, które często stawały się niewykonalne, ale CD Projekt Red zapewnia, że od teraz możecie w spokoju wyczyścić całe Dogtown. 

Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnej stronie gry


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów391

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze