2
6.07.2023, 15:48Lektura na 1 minutę

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – CD Projekt zaprasza graczy na testy

Chcecie przekonać się na własnej skórze, czy warto czekać na dodatek do Cyberpunka 2077? Seria eventów CD Projektu umożliwi sprawdzenie gry fanom z całego świata.

CD Projekt przy okazji produkcji dodatku do Cyberpunka próbuje nam pokazać, że jest lepiej – nie ma już crunchu, wrócił marketing z Reevesem, a kolejne patche odcinają powoli grę od starych konsol i tym samym przestają ją ograniczać. Czy to wystarczy, by przeminęła „moda na nielubienie Cyberpunka”? Być może, ale do wyobraźni graczy chyba bardziej przemówią konkrety dotyczące nadchodzącego dodatku, niż zmiany za kulisami. W tym celu odbędzie się wydarzenie nazwane Phantom Liberty Tour, w ramach którego chętni będą mogli sprawdzić dodatek do Cyberpunka 2077.

Na imprezę składa się 8 eventów w różnych zakątkach świata: Sao Paulo, Tokio, Seulu czy Londynie, ale całość zainaugurowana zostanie 5 sierpnia w Warszawie. Ci, którzy zdecydują się zgłosić chęć udziału, staną przed możliwością wypróbowania dodatku, zwycięstwa w konkursach oraz spotkania z twórcami Cyberpunka 2077.

Firma podkreśla, że Phantom Liberty Tour ma ograniczoną ilość miejsc, choć nie wspomina ile ich dokładnie jest. By stanąć przed szansą zdobycia miejscówki, musicie wejść na tę stronę i wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1033

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze