32
22.09.2022, 07:15Lektura na 2 minuty

Cyberpunk 2077 z milionem graczy dziennie. CD Projekt Red dziękuje za drugą szansę

CD Projekt Red pochwalił się świeżymi wynikami Cyberpunka 2077. Gracze tłumnie wrócili do Night City.


Jakub „rajmund” Gańko

Wygląda na to, że po sukcesie anime „Cyberpunk: Edgerunners” i ostatniej aktualizacji do gry (która jednocześnie zakończyła jej wsparcie na PS4 i Xboksie One) zainteresowanie Cyberpunkiem 2077 na dobre odżyło. Sam chętnie do niego wróciłem, żeby pobawić się buildem Davida i wygląda na to, że nie jestem w takim działaniu odosobniony.

CD Projekt Red pochwalił się na oficjalnym Twitterze marki, że codziennie w Night City bawi się milion graczy: zarówno tych nowych, jak i powracających. Firma dziękuje wszystkim za tak duże zainteresowanie.

Nie wiemy, jak dokładnie ta liczba rozkłada się na poszczególne platformy, ale już od zeszłego tygodnia można zaobserwować wyraźny wzrost graczy na Steamie. Cyberpunk 2077 znalazł się na szczycie listy bestsellerów tej platformy (na co wpływ miała zapewne także obniżka ceny), a w chwili pisania tego newsa gra w niego 58,570 graczy.

Już w weekend produkcja CD Projektu Red mogła pochwalić się najlepszymi wynikami na Steamie od stycznia 2021 roku (czyli wkrótce po premierze). Paweł Sasko podziękował z tej okazji graczom za drugą szansę, jaką dali Cyberpunkowi 2077.

Wygląda na to, że po miesiącach deszczu nad Night City znów wschodzi słońce, a atmosfera wokół Cyberpunka 2077 ulega zauważalnej poprawie, możemy więc spokojnie czekać na nadchodzący dodatek Phantom Liberty.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1875

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze