6
13.05.2024, 07:30Lektura na 2 minuty

Cyberpunk 2077 z przytłaczająco pozytywnymi recenzjami na Steamie. Twórcy dziękują

W ciągu ostatnich 30 dni Cyberpunk 2077 zyskał 7026 recenzji na Steamie, a 95 proc. z nich to pozytywne opinie.


Jakub „rajmund” Gańko

Prawdopodobnie nigdy nie zapomnimy premiery Cyberpunka 2077. Dziś nikt już raczej nie ma wątpliwości co do tego, że gra została wydana zdecydowanie za szybko, w dodatku na zbyt wiele platform naraz, co szczególnie wpłynęło na jej opłakany stan na konsolach poprzedniej generacji. Ale CD Projekt Red miesiącami (a wręcz latami!) łatał bugi, wydawał kolejne aktualizacje, by w końcu nasze przygody w Night City zyskały odpowiedni kształt.

Doświadczyliśmy tego już parokrotnie: wpierw za sprawą renesansu popularności Cyberpunka 2077 po premierze Edgerunnersów, następnie wraz z dodatkiem Phantom Liberty i ostatnim dużym patchem. Odkupienie zostało dokonane, a teraz została nam prawdopodobnie jedna z ostatnich kropek nad „i”, jaką postawił na swoim Twitterze Paweł Sasko, obecnie współreżyser kolejnego Cyberpunka.

Paweł, którego wszyscy pewnie kojarzymy z doskonałego kontaktu z graczami przez cały ten czas, postanowił podziękować za przytłaczająco pozytywne opinie, jakimi teraz przepełniona jest strona Cyberpunka 2077 na Steamie. 


Nie wyobrażacie sobie, ile to dla mnie znaczy. Nigdy nie byłem tak bliski poddania się i zawsze wierzyłem, że to będzie w jakiś sposób osiągalne, ale nie sądziłem, że naprawdę to zobaczę. Ogromnie dziękuję za drugą szansę.


To kolejny z licznych dowodów na to, że opłacało się włożyć tyle pracy w naprawianie Cyberpunka 2077. Teraz pozostaje nam czekać na jego kontynuację, do której zatrudniono m.in. twórców Diablo 3 i Control.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1885

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze