11.10.2023, 19:04Lektura na 2 minuty

Dead Island 2: Pierwszy dodatek z konkretną datą premiery

Wycieczka do tajemniczej posiadłości to zupełnie nowy rozdział opowieści w Dead Island 2.


Samuel Goldman

Zgodnie z ujawnionymi w czerwcu planami, Dead Island 2 wzbogaci się o 2 większe dodatki, jakie rozszerzą przygodę w opanowanym przez zombiaki Los Angeles. Pierwszy z nich, zatytułowany Haus zabierze nas do zupełnie nowej lokacji: modernistycznej willi z lat 60., położonej gdzieś pośród najlepszych nieruchomości w Malibu.

Na naszej drodze stanie tajemniczy kult, a uporanie się z trudnościami ułatwią nowe zabawki do siania zagłady oraz dodatkowe karty umiejętności. Dodatek zadebiutuje już 2 listopada na wszystkich platformach, na których dostępna jest także podstawka (pecety, PS5, PS4, Xboksy One oraz Series X|S).

Na Dead Island 2 czekaliśmy bardzo długo, ale ostatecznie wyszła z tego przyzwoita kontynuacja, jaka przyjęła się naprawdę dobrze. Recenzje w prasie były mieszane, a Ninho w swojej trochę narzekał na nudę, jednak nie taka Martwa Wyspa straszna, jak ją malują. Na potwierdzenie sprawdźcie materiał Wojtka:

Wszystkim tym, którzy czekają aż Dead Island ukaże się na pecetach poza sklepem Epica przypominam, że Lars Wingefors już zapowiedział premierę „na innej platformie”. Na to będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, bo to plany dopiero na przyszły rok.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1154

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze