3.08.2022, 12:30Lektura na 2 minuty

Diablo Immortal ma otrzymywać nową zawartość co dwa tygodnie

Blizzard wydaje się być mocno zaangażowany w utrzymanie zainteresowania swoją grą. Nic dziwnego, bo Diablo Immortal to prawdziwa żyła złota.


Michał „Perzi” Perzanowski

Sezon trzeci Diablo Immortal rozpocznie się 4 sierpnia, a Blizzard wykorzystał najnowszą aktualizację jako okazję do przedstawienia swoich planów dotyczących zawartości dla mobilnego erpega. Wydawca zamierza utrzymywać przy życiu swoją najnowszą produkcję. Nawet gdy dochodzi do tak kuriozalnych sytuacji, w których ludzie wydają tysiące dolarów, by nie mieć z kim grać.

Nowe aktualizacje zawartości będą pojawiać się w grze co dwa tygodnie i będą miały dwie różne formy. Nadchodzący sezon trzeci jest tym, co Blizzard nazywa „miniaktualizacją” i będzie zawierać nowego battle passa, wydarzenia sezonowe i update różnych funkcji. Z kolei większe aktualizacje przyniosą nowe funkcje rozgrywki, rozszerzenia fabuły, wydarzenia w grze i inne stricte rozgrywkowe rzeczy.


Ważne jest, aby pamiętać, że cała zawartość wymieniona powyżej nie jest wzajemnie wykluczona z mniejszych lub większych aktualizacji i czasami może być po prostu wydana, gdy osiągnie stan jakości godny naszych graczy.


Activision Blizzard<br>

Co pojawi się w trzecim sezonie? Zadebiutuje nowy battle pass, który zawiera różne ramki portretu, legendarne klejnoty i inne przedmioty, które gracze będą mogli zdobyć. Podobnie jak w przypadku poprzednich przepustek, dostępna będzie darmowa ścieżka nagród, jak również ścieżka nagród premium. Będzie również osobne drzewko – nagród kolekcjonerskich, które daje natychmiastowy dostęp do nagród kosmetycznych.

Głównym elementem nowej zawartości będą Inwazje Wrathborne. Raz dziennie gracze będą mogli odeprzeć inwazję demonów. Ci, którzy odeprą demoniczne hordy, zostaną nagrodzeni elementami ekwipunku, a trzech graczy zadających największe obrażenia w danym wydarzeniu otrzyma dodatkową nagrodę, która pozwoli na dalsze ulepszenie sprzętu.

W dniach 12-15 sierpnia powróci również event Wygłodniały Księżyc.

Diablo Immortal zarobiło podobno ponad 100 milionów dolarów od momentu premiery, a prezes Blizzarda, Mike Ybarra, broni sposobu, w jaki gra jest monetyzowana, nawet jeśli została mocno skrytykowana za mikrotransakcje pay-to-win.

Diablo Immortal może sobie być najgorzej ocenianą grą przez graczy na Metacriticu, ale fakty są takie, że przynosi grube miliony, a po premierze w Chinach przebiło barierę 30 mln instalacji.

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów168

Obserwujących1

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane