7
10.05.2022, 09:15Lektura na 1 minutę
Wideo

Disney+ w promocyjnej cenie dla polskich użytkowników

Usługa streamingowa Disneya przygotowała specjalną ofertę jeszcze przed oficjalnym startem w Polsce, dzięki której zapłacimy za nią znacznie mniej, niż się spodziewaliśmy.


Jakub „rajmund” Gańko

Fani uniwersów Marvela czy Star Wars prawdopodobnie już nie mogą się doczekać, aż Disney+ oficjalnie zawita do naszego kraju. Na szczęście do premiery usługi w Polsce pozostał niewiele ponad miesiąc. Disney prezentował już przygotowany dla naszego kraju spot reklamowy, tymczasem właśnie poinformował o powitalnej ofercie dla polskich użytkowników.

Jeśli zdecydujecie się opłacić abonament Disney+ za cały rok z góry, zapłacicie tylko 229,90 zł. Standardowo taka opłata wynosi 289,90 zł, więc obniżka jest naprawdę atrakcyjna – dostajemy dwanaście miesięcy w cenie ośmiu! Aby skorzystać z oferty, należy przed 14 czerwca zarejestrować się na stronie Disney+. W dniu startu usługi w Polsce otrzymamy specjalnego maila z linkiem do oferty powitalnej, z którego należy skorzystać do 26 czerwca.

Dla przypomnienia: w ofercie Disney+ znajdziemy nie tylko najnowsze produkcje Marvel Studios i nowe seriale aktorskie osadzone w świecie Star Wars (w tym zbliżającego się wielkimi krokami „Obi-Wana Kenobiego”), lecz także animacje Pixara, filmy dokumentalne National Geographic i filmy pełnometrażowe przygotowane przez studia 20th Century, FX czy Searchlight.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów807

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane