2
5.12.2022, 09:15Lektura na 1 minutę
Wideo

Dragon Age: Dreadwolf – Pierwszy zwiastun ujawnia zarys fabuły

BioWare zarysowało fabułę nadchodzącego Dragon Age'a: Dreadwolf na pierwszym opublikowanym zwiastunie.


Patryk „Delighter” Żelazny

Skoro Dragon Age: Dreadwolf jest już prawie gotowy, albo raczej grywalny od początku do końca, to jak na taki etap prac wiemy o nim zaskakująco niewiele. To jest dopiero pierwszy filmowy materiał promocyjny, choć twórcy zaszczycili nas wcześniej, ujawniając tytuł „Strasznego wilka”. Może chociaż tak przykrą sytuację wynagrodzi nam serial na podstawie flagowej serii BioWare, który premierę ma mieć już lada moment. Ale nie wyprzedzajmy faktów, bo na razie mamy do obejrzenia inny „serial”, jednominutowy i jednoodcinkowy.

Jeśli liczycie na jakieś ukazanie gameplayu, to z marszu mówię basta. Doczekaliśmy się jedynie animacji, jeszcze z adnotacją, że „to nie są fragmenty rozgrywki”, gdyby ktoś miał wątpliwości. Znajdziemy w nim tylko ogólny zarys fabuły i według informacji z Twittera BioWare, przedstawione materiały to tylko (albo aż) przerywniki z nadchodzącego Dragon Age'a.

I w zasadzie to wszystko, co mogę napisać. Nie znamy szczegółów ani daty premiery. A, nie, przepraszam – zwiastun został opublikowany z okazji dnia Dragon Age'a, więc jeszcze życzę twórcom i wszystkim fanom serii wesołego jajka!

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów966

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane