3
11.11.2022, 12:00Lektura na 1 minutę
Wideo

„Dragon Age: Rozgrzeszenie” z datą premiery. Magia i monstra na nowym zwiastunie

Serial na bazie flagowej serii studia BioWare zadebiutuje już za niecały miesiąc.

Dwa tygodnie temu prezes Rajmund doniósł nam, iż Straszliwy Wilk, nowa odsłona serii Dragon Age jest już w pełni grywalna. Oczekiwanie na ten tytuł może umilić netfliksowy serial „Dragon Age: Rozgrzeszenie”, który doczekał się właśnie nie tylko nowego zwiastuna, ale także dokładnej daty premiery.

Widząc kilka pierwszych komentarzy, jakie pojawiły się pod nim, trudno nie odnieść wrażenia, że istnieje baza fanów nagrzanych na ten serial, jak szczerbaty na suchary. Za produkcję odpowiada Red Dog Culture House, czyli studio, które ma na koncie chociażby „Voltrona” z 2017 roku czy pewnie znany wam dobrze film animowany „Wiedźmin: Zmora Wilka”z 2021 roku.

Historia „Rozgrzeszenia” zostanie opowiedziana w zaledwie sześciu odcinkach, ale w grudniu nie zabraknie wszelkiego rodzaju dobrodziejstw ze świata gierek, filmów i seriali. Pomiędzy jednym a drugim tekstem kultury zapewne znajdziecie kilka chwil na zapoznanie się z animowanym „Dragon Age”, o ile, rzecz jasna, nie przeszkadza wam ten dość specyficzny styl.

A poza nowy zwiastunem, możecie rzucić okiem też na plakat anonsujący nadchodzący serial.

Redaktor
boleslaw

self help singh

Profil
Wpisów243

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane