2
17.08.2022, 12:15Lektura na 1 minutę
Wideo

Dying Light 2: Techland pokazał wczesną wersję gry

Podczas wydarzenia Digital Dragons Tymon Smektała zaprezentował wczesną wersję sequela Dying Light.


Patryk „Delighter” Żelazny

Dying Light 2 od swojej premiery ma się bardzo dobrze. Do tej pory na Steamie gracze wystawili blisko 80 tysięcy w większości pozytywnych opinii. A to i tak świetny wynik, patrząc na Metacritica, gdzie widnieje liczba 4.3/10, co spowodowane jest to oczywiście review bombingiem. Reszta jednak wygląda dobrze i dalej się rozwija. Za kilka tygodni doczekamy się startu drugiego rozdziału i wiemy też, że pierwsze fabularne DLC zabierze nas na arenę gladiatorów. Jednak po wydaniu gotowego produktu i całej masie aktualizacji, można się zastanowić, jak w ogóle wyglądała gra wcześniej. W prototypie, fazie alpha czy beta.

Jeśli takie pytanie faktycznie was dręczyło, to macie szansę przekonać się na własne oczy. Podczas tegorocznego Digital Dragons Tymon Smektała zaprezentował właśnie wczesną wersję Dying Light 2. Na samym początku można wcale nie odnieść takiego wrażenia, bo nie wygląda to wcale źle. Do czasu prezentacji walki, w dużej części pozbawionej animacji, co wygląda po prostu komicznie.

Co ciekawe, wideo przeszło praktycznie niezauważone. Na przestrzeni blisko 3 miesięcy nie dobiło nawet do 3 tysięcy wyświetleń. No a przyznać trzeba, że dla fanów gry jest to całkiem ciekawy smaczek.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze