2
2.08.2022, 08:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Dying Light 2: Drugi rozdział ruszy za kilka tygodni

Techland zapowiedział dalsze szczegóły wsparcia dla Dying Lighta 2.


Jakub „rajmund” Gańko

Dying Light 2 okazał się dla Techlandu sukcesem, a wrocławianie nie ustają w dodawaniu do swojego przeboju nowych treści (planują to robić przez przynajmniej pięć lat). Na wakacje zapewnili nam wydarzenie Bloody Summer, niedawno wyciekły szczegóły pierwszego dużego DLC, które ma się ukazać we wrześniu, a za kilka tygodni ma ruszyć drugi rozdział zatytułowany A Huntress and a Hag, któremu towarzyszył będzie patch 1.5.

Rozdziały to jeden z filarów popremierowego wsparcia dla Dying Lighta 2, a nowa aktualizacja ma dodać do gry nowe misje, zadania specjalne, wrogów oraz broń. Pojawi się w niej także tajemnicza tropicielka, agentka Shen Xiu, o której na razie nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele, ale możemy spodziewać się od niej specjalnego zadania i popatrzeć na udostępnioną przez twórców grafikę.

Nowa agentka 2. rozdziału Dying Light 2: Shen Xiu
Nowa agentka 2. rozdziału Dying Light 2: Shen Xiu

Karol Langier, game designer odpowiedzialny za wizję Rozdziałów, oraz Anna Kubica, sernior brand managerka Techlandu, opowiedzieli więcej o idei stojącej za dodatkową zawartością do Dying Lighta 2 w najnowszym odcinku serii „At the Fish Eye”.

Dying Light 2: Stay Human trafił na rynek 4 lutego. Gra jest dostępna na pecetach, konsolach PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One i Xboksach Series X/S. W przyszłości ma trafić także na Nintendo Switcha. Krigor wystawił jej w swojej recenzji 8+/10.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów947

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane