1.07.2022, 13:15Lektura na 1 minutę
Wideo

Dying Light 2: Ruszyło wydarzenie Bloody Summer

Techland wystartował z nowym wydarzeniem w Dying Light 2, dzięki któremu zdobędziemy nowe przedmioty i kostium.


Jakub „rajmund” Gańko

Globalne ocieplenie daje nam się coraz mocniej we znaki, upały nie odpuszczają, nic tylko siedzieć i grać... chociaż i tego się za bardzo nie chce. Ale jeśli macie na półce (lub w cyfrowej bibliotece) Dying Light 2, to warto po nie sięgnąć, by wziąć udział we właśnie rozpoczętym, nowym wydarzeniu. Techland w końcu zapowiadał intensywnie wspierać swoje najnowsze dzieło (choć na razie nie zabierze nas w kosmos), prawda?

I słowa dotrzymuje, udostępniając zwiastun nowego eventu:

Jak zapowiadają sami twórcy, wydarzenie Bloody Summer skupia się w całości na rzezi i uczynieniu ulic miasta Villedoru skąpanych krwią przeciwników. No tak, czego innego mogliśmy oczekiwać. W ramach eventu zwiększono szanse na rozczłonkowywanie zombiaków, co zapewni nam nowe nagrody.

Już jedna zmasakrowana kończyna pozwoli nam uzyskać token Harpera. Za odcięcie 300 kończyn zostaniemy nagrodzeni potężnym toporem Cutting Edge. Wisienką na szczycie tortu będzie nowy strój nocnego biegacza, o ile graczom wspólnie uda się odrąbać 3 miliony kończyn. Ponadto powróciły niektóre z zasad trybu Hypermode, które mają zastosowanie w przypadku silniejszych ragdolli czy reakcji na trafienie.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów947

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane