3
12.05.2021, 08:45Lektura na 1 minutę

EA Play Live: Prezentacja Electronic Arts dopiero w lipcu

I to bliżej jego końca niż początku.


Witold Tłuchowski

W 2016 EA doszło do wniosku, że w halach Convention Center w Los Angeles robi się za ciasno, a uwagę odwiedzających niepotrzebnie odwraca od stoisk firm wszechobecna konkurencja. Dlatego też wydawca zaczął organizować własne konferencje, odbywające się... kilka godzin przed rozpoczęciem E3 i w sąsiedztwie słynnych targów. Siłą rzeczy obie imprezy traktowaliśmy jako element większej całości, szczególnie gdy całość oglądaliśmy wyłącznie w sieci.

W zeszłym roku sytuacja się rzecz jasna zmieniła, ale spodziewaliśmy się, że w 2021 wszystko wróci do normy. Elektronicy polubi jednak samotność: jak ogłoszono, EA Play Live będzie miało miejsce 22 lipca.

Przypomnę, że w czerwcu mamy zobaczyć pierwszą oficjalną prezentację nowego Battlefielda. Czy powinniśmy się w związku z tym spodziewać pojawienia się gry na konferencji Microsoftu lub Sony? Takiego scenariusza wykluczyć chyba nie można, choć równie prawdopodobne, iż firma zdecyduje się przygotować oddzielne wydarzenie poświęcone tylko temu tytułowi... lub po prostu opóźniła pokaz o miesiąc (a jednak: EA potwierdziło raz jeszcze czerwcowy termin).

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5499

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane