5.12.2023, 15:00Lektura na 2 minuty
Wideo

EA Sports FC 24 łączy siły z marką Prosto. Zdobądź wyjątkową koszulkę

Do EA Sports FC trafiły stroje przygotowane przez znaną polską markę Prosto. Można ją także wygrać w wersji fizycznej.


Jakub „rajmund” Gańko

EA Sports FC 24, czyli następca popularnej serii FIFA, doczekało się dość niespodziewanej współpracy z polską marką odzieżową. Electronic Arts umieściło w grze specjalne stroje przygotowane przez Prosto oraz rapera Sokoła. Mają one charakter limitowany i można je zdobyć w trybie Ultimate Team poprzez wyzwania budowania składu.

Wojtek Sokół, wspomniany raper, a także założyciel marki Prosto, wypowiedział się o współpracy w następujący sposób:


Łączenie różnych światów to moja specjalność, dlatego bardzo mnie cieszy, że koszulka Prosto x EA Sports pojawi w świecie wirtualnym. To wyjątkowa współpraca łącząca świat streetwearu i gamingu. Wyrazistym designem koszulki nawiązujemy do bliskich nam lat 90. To nasze korzenie i stylistyka, którą bawimy się i przetwarzamy od początku istnienia Prosto.


Twórcy zwracają uwagę, że projekt koszulki stanowi hołd w stronę odważnej kultury i kolorystki lat 90., kiedy to powstały legendarne koszulki uwielbiane przez fanów piłki nożnej, a także całe stylizacje. Jeśli poczuliście już delikatny powiew nostalgii, to poczekajcie, aż pokażę wam zwiastun opisywanej współpracy:

Na wirtualnej koszulce atrakcje się jednak nie kończą. Prosto przygotowało także możliwość zdobycia prawdziwej wersji trykotu, którą będzie można nosić w tym prawdziwym świecie. Szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie akcji.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1818

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze