rek

Elden Ring: Do sieci trafił kreator postaci, zapowiada się zaskakująco dobrze

Elden Ring: Do sieci trafił kreator postaci, zapowiada się zaskakująco dobrze
Nie jest to zresztą jedyne nowe wideo, jakim powinni zainteresować się miłośnicy Soulsów.

Nowa gra FromSoftware budzi ogromne zainteresowanie (a i to pewnie za małe słowo) nie tylko wśród dotychczasowych fanów studia. Developerzy postanowili bowiem przenieść doskonale znaną formułę rozgrywki z Soulsów i Bloodborne’a do otwartego świata, czym przykuli też uwagę osób dotychczas od ich produkcji stroniących. Po niedawnych testach wiemy, że eksperyment powiódł się nawet lepiej, niż się spodziewaliśmy.

Do premiery zostało co prawda niewiele czasu, ale From wciąż raczej niechętnie dzieli się materiałami na temat gry. Prócz pojedynczego dłuższego gameplayu i niedawnego zwiastuna fabularnego gracze mogli zobaczyć niewiele (chyba że znaleźli się w gronie szczęśliwców, którzy zyskali dostęp do bety), stąd każdy nieoficjalny skrawek informacji cieszy fanów podwójnie. Tym razem do sieci trafiło coś, czego w testowej wersji nie udostępniono: kreator postaci (acz jeszcze nieukończony).

https://www.youtube.com/watch?v=6qlpwXvRj70

Szokujące, ale wygląda na to, że da się w nim zrobić sensownie wyglądającego bohatera (a także Shreka, bo dlaczego by nie).

Nie jest to zresztą jedyna niewidziana wcześniej rzecz z Elden Ring, jaką znajdziemy na kanale użytkownika ER-SA.

https://www.youtube.com/watch?v=W0m3FZz9atM
https://www.youtube.com/watch?v=qubZ3R0Qph0
https://www.youtube.com/watch?v=uHf2Le93fSw

Elden Ring trafi na pecety, PS4, PS5, Xboksa One i Xboksa Series X/S 25 lutego.

12 odpowiedzi do “Elden Ring: Do sieci trafił kreator postaci, zapowiada się zaskakująco dobrze”

  1. Looks very well, reszty nie chcę widzieć. Nadciąga mesjasz gier! xD
    🙂

  2. Zawsze się dziwiłem, po co w soulsach kreator wyglądu, jak przez 99,9% czasu gry tego wyglądu nie widać.

    • gdybys byl oddany choc troche spolecznosci DS, to bys wiedzial. odpowiedz: trolling, ciekawe kompilacje na YT. tam nikt nie lata przeladowany najlepszymi statami, tylko tworzy postac dla beki, ktora ma cos/kogos przypominac.

      casul szuka uzbrojenia z najlepszymi statami. exp-player moze latac na golasa.

    • Idźmy dalej: po co w Soulsach tekstury otoczenia, skoro w grze chodzi nie o podziwianie widoków, a robienie uników i cięcie bossów po kostkach? Swoją drogą, From musiało zadać sobie pytanie „po co w Soulsach dźwięki” i dojść do konkluzji, że w sumie po nic, dlatego można użyć sampli z oryginalnego Dark Souls i nikt się nie będzie burzyć. Ile to mniej roboty, a ile pieniążków zaoszczędzonych!

    • Wydaje mi się, że OP chodziło o twarz i ciało nie o ubiór. Ze niby gania się jako zgniłe truchło, albo postać okutana w zbroję i efektu kreatora nie widać.

      Inna sprawa, że na co komu kreator postaci, jak nie da się
      w nim zrobić czegoś, co choć przypomina człowieka 😉

    • Proszę mi tu nie spłycać gier From Software haha;)

    • i pododawajcie sobie avatary bo wyglądacie tak, hmm, pusto
      😉

    • @zadymek

      no jak sie nie da 😀

      https://i1.jbzd.com.pl/contents/2021/12/xZTtdRSqGrDJu8EvI4wJEIScv4uwjPCz.mp4

      apeluje po raz wtory w sprawie nowej strony:
      1)dodajcie scroll-bar w dymku pisania komentarza
      2)dodajcie automatyczne podpisywanie komu odpowiadamy, bo z przycisku odpowiedz w sumie nic nie wynika
      3)dodajcie powiadomienia, ze ktos mi wlasnie odpisal na komentarz
      4)i ogarnijcie to logowanie. ciagle jest jakis period czasowy, po ktorym samo wylogowuje.

      bo bez powyzszego to praktycznie nic sie nie zmienilo wzgledem starej strony (jedynie edycja komentarzy). rozumiem, ze to wciaz wersja beta, ale bez jaj. byla gadka o kosztach strony, gdzie rzucano kwotami w setkach tysiecy. a w/w to byle programista wklepie. sugeruje by tytul kwartalnika zmienic na ”Quatro-Action Beta”.

    • POWIADOMIENIA NA ODPOWIEDZ NA NASZ KOMENTARZ BYŁYBY BARDZO DOBRE! 🙂 Caps lock:)

  3. ”new cool enemy!” – mhm.., moveset black knighta z DS..

Dodaj komentarz