1
27.02.2023, 08:15Lektura na 2 minuty
Galeria

„Fallout”: Wyciekły kolejne zdjęcia z serialu Amazonu

Serialu „Fallout” przygotowywanego przez Amazon wciąż nie zobaczymy na nowych oficjalnych materiałach, ale czekają na nas kolejne ujęcia z planu.


Jakub „rajmund” Gańko

Serialowe „The Last of Us” stworzone przez HBO powoli dobiega końca. Jaki może być następny wielki hit oparty na dobrze nam znanej grze? Być może wysoki poziom uda się utrzymać „Falloutowi”, którego szykuje Amazon. Produkcja wciąż skrywana jest w dużej mierze w tajemnicy, ale miłośnicy marki mają swoje sposoby, by przekazywać nam regularnie choćby nowe ujęcia z planu.

W ich nowej porcji, która właśnie pojawiła się w sieci, możemy przyjrzeć się przede wszystkim najbardziej ikonicznym elementom uniwersum Fallouta: PipBoyowi (który wygląda jak żywcem wyciągnięty z Fallouta 3) oraz postaciom w charakterystycznych niebieskich strojach, tym razem wskazującym na Kryptę 33, w której ma się rozgrywać akcja serialu.

Niestety, w dalszym ciągu nie wiemy, kiedy nawet orientacyjnie możemy wypatrywać premiery „Fallouta” od Amazonu. Potwierdzono natomiast, że serial nie opowie żadnej historii znanej z gry, chociaż Bethesda i sam Todd Howard biorą aktywny udział w produkcji. Szef studia nie przestaje chwalić twórców z Amazonu i nieraz wyrażał już podziw pod adresem ich dbałości o detale. Każda kolejna porcja ujęć z planu zdaje się potwierdzać, że nie rzuca słów na wiatr (przynajmniej ten jeden raz).

Z potwierdzonych konkretów na temat amazonowego „Fallouta” wiadomo nam, że pilotażowy odcinek wyreżyseruje Jonathan Nolan, a w obsadzie serialu znalazło się miejsce dla Kyle'a MacLachlana, a także Waltona Gogginsa i Elli Purnell (tradycyjnie: obejrzyjcie „Yellowjackets”, drugi sezon coraz bliżej).


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1783

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze