5.01.2023, 08:15Lektura na 2 minuty
Wideo

Film „Gran Turismo” na pierwszej zajawce. Gran Turismo 7 trafi na PS VR2

Sony zaprezentowało pierwszy materiał z filmu „Gran Turismo” oraz zapowiedziało Gran Turismo 7 w wersji na PS VR2.


Jakub „rajmund” Gańko

Trzeba przyznać, że filmowe „Gran Turismo” powstaje w iście imponującym tempie. Nie dalej jak w maju słyszeliśmy dopiero plotki, że za kamerą projektu stanie Neill Blomkamp (reżyser „Dystryktu 9”, „Elizium” oraz „Chappiego”), a tu już mamy pierwszy materiał z planu. Sony zaprezentowało go podczas trwającego właśnie Consumer Electronics Show 2023.

Trudno tu nawet mówić o pełnoprawnym teaserze: to bardziej minutowa zajawka, która pozwala nam zajrzeć na plan „Gran Turismo” oraz usłyszeć kilka wypowiedzi twórców i aktorów. Znany ze „Stranger Things” David Harbour stwierdza na przykład, że współpraca z PlayStation to najlepsze, co może się przytrafić. No i mamy dowody, że film faktycznie powstaje oraz jest na dobrej drodze do premiery.

Zobaczcie zresztą sami:

Przypominam, że filmowe „Gran Turismo” ma stanowić ekranizację prawdziwej historii Janna Mardenborougha, gracza, który odnosząc sukcesy w grze Polyphony Digital, trafił na prawdziwy tor wyścigowy i został profesjonalnym kierowcą. W głównej roli zobaczymy Archiego Madekwe, a towarzyszyć mu będą m.in. Orlando Bloom i Geri Halliwell. Premierę zaplanowano na 11 sierpnia.


Gran Turismo 7 doczeka się wersji na PS VR2

To nie koniec dobrych wieści dla fanów ścigałek studia Polyphony Digital. Sony ogłosiło bowiem także, że ostatnia część Gran Turismo doczeka się wersji na zbliżające się wielkimi krokami PS VR2. Dotychczasowi posiadacze gry mają otrzymać ją w formie bezpłatnej aktualizacji, a żeby było jeszcze lepiej: dostępna będzie już w dniu premiery nowego sprzętu Japończyków (czyli 22 lutego).

Poniżej króciutki gameplay pokazany przez samego Jima Ryana:

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1677

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane