2
15.11.2022, 12:15Lektura na 2 minuty
Wideo

PlayStation VR2: Ruszyły zamówienia w polskich sklepach. Znamy ceny

PlayStation VR2 można już zamawiać w polskich sklepach. Przygotujcie się jednak na spory wydatek...


Jakub „rajmund” Gańko

PlayStation VR2 ma trafić na rynek 22 lutego 2023 roku. Sony zadbało o 2 mln sztuk urządzenia dostępnych na premierę, a także pierwsze gry. Niestety, nie zadbało o kompatybilność wsteczną, a cena gogli... No cóż, już przy sugerowanych 599,99 euro za podstawową wersję można było oczekiwać niemałego wydatku.

Dziś wystartowała oficjalnie przedsprzedaż PS VR2 w polskich sklepach, takich jak MediaMarkt czy Euro RTV AGD. Dzięki temu możemy już bez cienia wątpliwości odliczać kwoty niezbędne na zakup. A z oferty wspomnianych sklepów wynika, że PlayStation VR2 wyceniono w naszym kraju następująco:

  • 2999 zł za podstawowe wydanie gogli;
  • 3269 zł za komplet z grą Horizon Call of the Mountain.

Ponadto dostępna będzie także stacja ładująca dla kontrolera PS VR 2. Jej ceny wahają się od 229 do 249 zł.

Sam headset nie należy do tanich i już sama podstawowa wersja jest droższa niż... PlayStation 5 (przynajmniej według sugerowanej ceny detalicznej). A przecież oprócz samych gogli przydadzą nam się jeszcze gry. Przedsmak tego, ile mogą kosztować, daje wspomniane Horizon Call of the Mountain. Tytuł można już teraz nabyć w PS Store za 299 zł.

Sony przygotowało także nowy trailer, gdybyście jeszcze nie byli przekonani do zakupu:


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1772

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze