1
17.09.2014, 11:14Lektura na 1 minutę

Final Fantasy: Type-0 HD w marcu z kodem na demo piętnastki?

Na stronie internetowej magazynu GameInformer pojawił się news, w którym ujawniono datę premiery Final Fantasy: Type-0 HD oraz plany wydania... dema Final Fantasy XV. Dostępnego tylko dla tych, którzy kupią Type-0 HD.


Piotrek66

Artykuł został już oczywiście usunięty, ale wiecie, jak działa internet. Game Informer twierdzi, że Final Fantasy: Type-0 HD pojawi się na Xboksie One i PlayStation 4 17 marca. Warto jednak pamiętać, że data ta dotyczy tylko Stanów Zjednoczonych – do Europy gra trafi najprawdopodobniej kilka dni później. O ile informacje redakcji pisma są prawdziwe.

To jednak nie wszystko – okazuje się bowiem, że Final Fantasy XV doczeka się w przyszłym roku dema, które będą mogli pobrać nabywcy Final Fantasy: Type-0 HD. Próbka – ochrzczona ponoć przez Square Enix mianem Episode Duscae – pozwoli sprawdzić kilka początkowych fragmentów produkcji.

Nie wiadomo na razie czy demo pojawi się równo z premierą Final Fantasy: Type-0 HD, nie można być także pewnym prawdziwości powyższych informacji. Choć z drugiej strony – jutro w Japonii rozpoczynają się targi Tokyo Game Show, niewykluczone więc, że po prostu Game Informer za szybko opublikował przygotowanego wcześniej newsa.

Redaktor
Piotrek66
Wpisów17556

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze