3
9.09.2023, 14:30Lektura na 1 minutę

Ghostrunner: Twórcy chwalą się wynikami. Ponad 2,5 miliona sprzedanych egzemplarzy

Połączenie cyberpunka i momentami diabelnie szybkiego tempa rozgrywki przypadło graczom do gustu.


Samuel Goldman

Ghostrunner pojawił się właściwie znikąd i mimo że pierwszy zwiastun dość dobrze oddawał rozgrywkę, wielu zastanawiało się na czym ta produkcja będzie polegać. Recenzje udowodniły, że katana i cyberpunk pasują do siebie jak ulał, a wkrótce później twórcy poinformowali o sukcesie sprzedażowym – pół miliona egzemplarzy to w końcu całkiem sporo.

Dwa lata później Ghostrunner może pochwalić się już zdecydowanie większym osiągnięciem, ponieważ tytuł polskiego One More Level trafił już do ponad 2,5 miliona graczy.

Przypominam, że to jeszcze nie koniec cyberpunkowej przygody, ponieważ Ghostrunner 2 jest w trakcie tworzenia. B-side sprawdził niedawno demo i chyba większość aspektów nadchodzącego sequela przypadła mu do gustu.

W sierpniu developerzy szukali testerów, których zamierzali uhonorować obecnością w napisach końcowych, a niedługo później pojawiła się data premiery: zagramy już 26 października na pecetach, PS5, jak również Xboksach Series X|S. Macie jeszcze chwilę by zastanowić się nad zamówieniem przedpremierowym, natomiast poszczególne edycje gry opisał krótko Delighter.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów812

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze