21.04.2022, 07:45Lektura na 1 minutę
Wideo

GOG.com rozdaje za darmo Postala 2

Postal 2 jest przez jednych kochany, a przez innych nienawidzony, ale przez absolutnie wszystkich może zostać przypisany za darmo do konta na GOG.com.


Jakub „rajmund” Gańko

Nie dalej jak wczoraj Postal 4: No Regerts wyszedł z wczesnego dostępu i zaczął zbierać pierwsze recenzje, które... delikatnie mówiąc, nie są najlepsze. Kontrowersyjna seria autorstwa Running with Scissors od zawsze jednak słynęła z rozdźwięku między miażdżącymi opiniami krytyków a uwielbieniem fanów. Dokładnie tak samo było z wydaną w 2003 roku częścią drugą.

Postal 2 też trafił u nas z miejsca do Kaszanka Zone, co nie przeszkodziło mu zebrać pokaźnego grona miłośników. Ogromna swoboda i specyficzny klimat (to sikanie, gdzie popadnie, używanie kota w roli tłumika czy obecność terrorystów z Al-Ka’idy...) mogły robić wrażenie w tym 2003 roku, a wielu graczy ma sentyment do tej produkcji do dziś. Jeśli do tej pory nie wyrobiliście sobie zdania na jej temat, to najwyższa pora wziąć się do roboty.

Szczególnie że przez 48 godzin Postal 2 jest dostępny na GOG.com za darmo (zresztą, nie pierwszy raz). Grę przypiszecie na stałe do swojego konta TUTAJ.

A jeśli macie wątpliwości co do tego, czemu Postal 2 był świetną grą, to Bastian ma wam kilka słów do przekazania.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów807

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane