30.05.2022, 11:30Lektura na 2 minuty
Plotka

Gotham Knights ponoć bez rosyjskiej wersji językowej

Kolejny przejaw potępiania rosyjskiej inwazji. Tym razem do firm wspierających Ukrainę dołączył Warner Bros.

Od początku inwazji sił rosyjskich na Ukrainę minęły już ponad 3 miesiące. Przez ten czas branża gier reagowała wielokrotnie, organizując pomoc na najróżniejsze sposoby. Na przykład Epic zrezygnował ze swoich zysków z Fortnite'a, aby każdą zebraną złotówkę (czy tam dolara) przeznaczyć na pomoc Ukrainie – zebrano w ten sposób 144 miliony dolarów. Ostatnio być może wojna przyczyniła się do tego, że jutro zostaną na stałe zamknięte serwery Survarium – strzelanki free-to-play w stalkerowych klimatach.

Jak donosi Happy Warrior, być może kolejny raz zostanie pokazana solidarność przeciwko Rosji. Tym razem za sprawą Warner Bros., które odpowiada za nadchodzące Gotham Knights. Rzekomo z produkcji ma zostać wycięta rosyjska wersja językowa.

Na ten moment jest to plotka, jednak może mieć ona swoje potwierdzenie w tym, że na oficjalnej stronie Gotham Knights nie znajdziemy już... tłumaczenia na język rosyjski, natomiast jeśli ktoś zechce na nią wejść teraz, przywita go jedynie błąd 404 – według archive.org strona istniała jeszcze 12 maja.

Warner Bros. na ten moment nie wypowiedziało się oficjalnie, ale od źródła na Happy Warrior wiemy, że studio „bardzo boi się zdenerwować prasę w branży gier lub spowodować problemy w mediach społecznościowych”.

Gotham Knights ukaże się 25 października, wyłącznie na PC oraz next-genach – PS5 i Xboksie Series X/S.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów423

Obserwujących5
Brak okładki
Gotham Knights
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Gotham Knights

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane