11.08.2022, 06:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Gotham Knights: Red Hood otrzymał własny zwiastun

Czwarty z bohaterów Gotham Knights dostał własny zwiastun. Do premiery pozostały nieco ponad dwa miesiące.

Do premiery Gotham Knights coraz bliżej. Studio delikatnie podkręca atmosferę, prezentując co jakiś czas nowe materiały, jak np. ostatni, trwający nieco ponad kwadrans gameplay. Własnych zwiastunów doczekali się już Nightwing, Robin, a ostatnio także Batgirl. Pozostał ostatni bohater, w którego wcielimy się w najnowszej produkcji twórców Batman: Arkham Origins, czyli Red Hood.

To wyposażony w dwa pistolety i doskonale wyszkolony wojownik, równie sprawny w walce wręcz, co w potyczkach na dystans:

Skrywający się pod maską Jason Todd wielu kojarzy się raczej z antybohaterem, ale najwyraźniej po śmierci i powrocie do świata żywych nie tylko zyskał dodatkowe umiejętności, ale zdołał także zmienić priorytety. Teraz jego celem jest ochrona Gotham za wszelką cenę.

Czy podoła temu zadaniu, dowiemy się już 25 października. Gotham Knights ukaże się na pecetach, PS 5 oraz Xboksach Series X|S. Rozgrywka została zaprojektowana tak, by najwięcej radości przynosiła w kooperacji (do 4 graczy jednocześnie), ale będzie można grać w pojedynkę. I choć wiemy już, że – ku rozczarowaniu wielu – w produkcji nie pojawi się ikoniczny duet tego uniwersum, czyli Batman i Joker, to chyba warto mieć Rycerzy Gotham na oku.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1161

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze