2
22.07.2022, 07:15Lektura na 1 minutę
Wideo

Gotham Knights: Nowy zwiastun ukazuje Batgirl

Po trailerach Gotham Knights dla Robina oraz Nightwinga nadszedł czas na następczynię Batmana.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Gotham Knights to zapowiedziana dwa lata temu gra twórców Batman: Arkham Origins. Wcielamy się w niej w powierników Batmana, który zmarł i przekazał swoje dziedzictwo następnemu pokoleniu. Czwórka superbohaterów: Batgirl, Robin, Nightwing i Redhood biorą się więc do roboty. Po pierwszych gameplayach mieliśmy już okazję ujrzeć w akcji dwie z wymienionych postaci. Teraz nadchodzi czas na prezentację możliwości Batgirl.

Zwykle nie oceniam zwiastunów, wszak to tylko news, ale pozbawiony dynamiki montaż oraz poziom grafiki trochę niepokoją – a na pewno nie wyglądają tak, jak powinny w grze, która przecież zrywa z poprzednią generacją i nie jest ograniczona przestarzałą architekturą.

Ciężko także powiedzieć o jakichkolwiek niespodziankach; ruchy, w jakie wyposażono superbohaterkę, nie są szczególnie zaskakujące ani innowacyjne. Na szczęście do premiery jeszcze pół roku. Gotham Knights ukaże się 25 grudnia na platformy PC, Xbox Series X|S i PS5.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów924

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane