Gothic Remake: Do sieci trafił godzinny zapis rozgrywki
Targi Gamescom trwają w najlepsze, a nasza redakcja co rusz dostarcza najświeższych relacji na Instagramie oraz pierwszych wrażeń z gier, jak na przykład zapowiedziane wczoraj Heroes of Might and Magic: Olden Era czy Gothic Remake. Ten drugi możemy nawet zobaczyć na własne oczy, ponieważ do sieci trafił aż godzinny zapis rozgrywki, właśnie z targów w Kolonii.
Gameplay ukazuje prolog gry, który został specjalnie przygotowany na potrzeby imprezy. Znajdziemy w nim wszystkie charakterystyczne elementy, jakie pojawiły się w oryginalnej grze 23 lata temu. Aby wskazać więcej punktów stycznych, fani zaczęli nawet porównywać remake z oryginalnym prologiem gry. Oczywiście część rzeczy będzie różnić się w znaczący sposób, jak na przykład otwarcie wejścia do kopalni, które pierwotnie było niedostępne. Materiał zawiera cały przekrój rozgrywki – od dialogów z bohaterami, przez eksplorację, na walce kończąc. Wygląda to dość ciężko oraz siermiężnie, chociaż można się było tego spodziewać. W końcu to jedna z cech charakterystycznych Gothica.
Gothic Remake zadebiutuje na PC, PS5 oraz Xboksach Series X/S. Kiedy? Spytajcie Śniącego.
Gamescom 2024 w CD-Action napędza Fantasyexpo, wiodąca grupa agencji gamingowych. Sprawdź, co oferujemy – https://www.fantasyexpo.pl/.
Czytaj dalej
-
Gry ze starych Xboksów powrócą? Nowe informacje wskazują na to, że Microsoft...
-
Strzelanka Johna Romero uratowana. Twórca znalazł nowego wydawcę i pracuje...
-
CD Projekt Red wraca do Night City! Cyberpunk 2077: Trading Card...
-
Dodatek do Elden Ring Nightreign ogromnym sukcesem. Miliony sprzedanych kopii...

Niech tylko dadzą opcję paska życia i paska many po przeciwnych stronach ekranu i biorę w ciemno.