3
23.03.2022, 09:30Lektura na 2 minuty

Gran Turismo 7. Gracze używają skryptu do farmienia w odpowiedzi na aktualizację

Sfrustrowany gracz stworzył "jeden prosty trik" do generowania pieniędzy w najnowszym Gran Turismo, po tym jak twórcy obniżyli nagrody za wyścigi.


Jakub „rajmund” Gańko

Gran Turismo 7 miało całkiem udany start: gra zebrała dobre oceny i nawet enki wystawił jej wysoką notę. Problemy pojawiły się dopiero kilka dni temu, gdy po premierze patcha na wiele godzin padły serwery. Na domiar złego łatka wprowadziła także - jak to ujął Wokulski - "liczne „poprawki” mikrotransakcji" związane ze zmniejszonymi wypłatami waluty premium. Krótko mówiąc: gra zaczęła wymagać znacznie większego grindu, jeśli nie chcieliśmy sięgać do prawdziwego portfela.

Ale gracze to cwane bestie i szybko znaleźli obejście tej sytuacji. Niejaki Septomor podzielił się na forum PSNProfiles skryptem, który pozwala nabijać miliony w walucie Gran Turismo 7 przy wykorzystaniu aplikacji Remote Play na systemy Windows (oprócz PlayStation musimy więc mieć także peceta). Następnie wybieramy odpowiednio stuningowane auto Tomahawk S VGT, zmieniamy ustawienia sterowania, włączamy odpowiednią trasę, a skrypt już zadba o zapętlenie całego procesu.

Tak to wygląda w akcji:

Metodzie zdarza się jeszcze mieć pewne mankamenty, ale jak na w pełni zautomatyzowany proces, który pozwala farmić wirtualne pieniądze bez ingerencji gracza, chyba warto spróbować. Szczególnie że według twórcy skryptu możemy zarobić tym sposobem 15 mln kredytów na dobę. Dla pełnego obrazu sytuacji dodajmy, że 2 mln kredytów kosztuje obecnie w PS Store 89 zł. Coś mi mówi, że Polyphony Digital już pracuje nad ukróceniem tej zabawy.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1849

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze