Guild Wars 3 zapowiedziane! Powstaje kontynuacja sławnego MMORPG
ArenaNet nie ustaje w rozwijaniu Guild Wars 2, a także jakiś czas temu powróciła do „jedynki” za sprawą Guild Wars Reforged, które nie tylko odświeża wiekową grę, ale otrzymuje też stale od twórców nowości. Mimo to twórcy najwyraźniej nadal mają za dużo wolnego czasu i postanowili zainwestować go w kolejny tytuł. Jeszcze we wtorek zapowiedzieli, że w trakcie Summer Game Festu szykują się do ujawnienia nowego projektu i oto on – Guild Wars 3.
Nie jest zupełną niespodzianką fakt, że Guild Wars 3 istnieje, bowiem zapowiadał ją już NCSoft dwa lata temu, gdy mówił, że gra wówczas była już w produkcji. Aż do teraz zarówno on, jak i ArenaNet, milczeli jak grób w tym temacie. Tytuł natomiast trafi w nasze ręce jesienią 2027 roku w ramach testów beta na pecetach i PlayStation 5.
Wygląda bardzo generycznie i kiepsko, mam nadzieję, że gameplay to podratuje.
Myślałem że to Highguard 2.
Jesli tak ma wygladac ta gra to RIP.
Tragedia.
NIE
KURWA, NO NIE.
Poraz kolejny utwierdzam się w przekonaniu że mniej znaczy lepiej, a ograniczenia sprzętowe i graficzne, były dla mnie lepszą przyprawą w kwestii czucia klimatu – niż wielkie możliwości komputerów.
Jak jeden filozof rzymski powiedział, „Najlepszą przyprawą, jest głód”.
Poza tym nie pokazali niczego konkretnego oprócz zajawki, który zniszczyli dodatkami do drugiej części, po to żeby było co odbudowywać w trzeciej. Blah…