21.06.2024, 13:00Lektura na 1 minutę

Helldivers 2: Sony przypadkiem zdradziło nowości zmierzające do gry

Ktoś w Sony pomylił pliki czy może było to umyślne działanie?


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Przecieki dotyczące popularnych produkcji wychodzą zwykle z inicjatywy tzw. leakerów czy insiderów. W przypadku Piekłonurków musiało być oczywiście inaczej i głównym winowajcą jest wydawca, czyli Sony. Szefowie PlayStation wysłali marketingowego newslettera z niezapowiedzianym wcześnie Stratagemem, który szybko został zapostowany na Reddicie. 

W mailu opisano kampanię wyzwolenia planety Penta, dzięki której można było odblokować RL-77 Airburst Rocket Launchera. Problem w tym, że na zdjęciu nie znajduje się owa wyrzutnia rakiet, a coś zupełnie innego, czego wcześniej w grze nie widzieliśmy. Sony mogło pomieszać pliki lub zrobiło to specjalnie, patrząc po wcześniejszych i entuzjastycznych reakcjach społeczności na przecieki.

Dodatkowo Jonah Pilestedt, do niedawna prezes Arrowhead, potwierdził, że prace nad peleryną upamiętniającą kontrowersje związane z łączeniem konta PSN są już na ukończeniu. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo pulpy i przegląda wszystko, co związane z dinozaurami. Więcej znajdziecie na jego Instagramie – chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów558

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze