15.05.2024, 15:00Lektura na 1 minutę

Helldivers 2: Łączenie z kontem PSN oficjalnie opcjonalną możliwością

Czy zmiany w Helldivers 2 można nazwać zwycięstwem demokracji?


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Na pewno wielu będzie mogło tak stwierdzić. Początek maja zaczął się fatalnie – od zaginięcia bojowników demokracji ze 177 państw. Powodem oczywiście był wymóg posiadania konta PSN, które jest niedostępne w wielu krajach. Ostatecznie Sony wycofało się z tej decyzji, jednak blokada nadal pozostała. W końcu powinniśmy otrzymać rozwiązanie afery.

Do Helldivers 2 trafiła nowa aktualizacja, która przede wszystkim usuwa wszelkie błędy męczące graczy przez ostatnie tygodnie. Wraz z patchem pojawiło się rozwiązanie kwestii kont PSN – opcja połączenia profilu pozostanie, jednak nie będzie ona wymagana do posiadania gry. To powinno oznaczać ostateczne zamknięcie tematu. 

Jest jednak pewien problem. Helldivers 2 nadal nie powróciło do sprzedaży w krajach, które utraciły dostęp do tytułu. Co więcej, wymóg, który doprowadził do afery wokół gry Arrowhead Game Studios, nadal obowiązuje w przypadku pecetowej wersji Ghost of Tsushima, chociaż dotyczy tylko multiplayera.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów434

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze