10.07.2024, 14:00Lektura na 1 minutę

Helldivers 2: Twórcy chcą zostawić ulubionego buga graczy

Arrowhead jak zwykle wsłuchuje się w głosy użytkowników.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Pamiętacie naszą wczorajszą wiadomość o zmniejszaniu obrażeń spowodowanych spadnięciem z dużych wysokości za pomocą emotek? No to dla fanów takiego rozwiązania mamy dobrą wiadomość.

Shams Jorjani, obecny prezes Arrowhead, który przejął stanowisko po Johanie Pilestedcie, zapostował filmik ukazujący zbawienne działanie uścisku dłoni w locie, dopisując przy tym „proszę, proszę, czy możemy to zatrzymać?”.

Wszystko wskazuje więc na to, że ten dziwny bug pozostanie w świecie Piekłonurków, a prośby graczy zostaną ponownie wysłuchane przez Arrowhead. Na odpowiedź jednego z graczy Shams odpowiedział, że chętnie dodaliby poduszki powietrzne spod pach. Bardzo chciałbym to zobaczyć.

Wszystko brzmi dobrze, jednak ostatnie wyniki Helldivers 2 nie prezentują się tak dobrze. Jeden z najpopularniejszych tytułów roku stracił w ostatnim czasie 90% graczy na PC, ale o losy Zarządzanej Demokracji raczej nie ma co się martwić. Oddana grupa fanów powinna wystarczająco zadbać o stan swojej ulubionej produkcji. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo pulpy i przegląda wszystko, co związane z dinozaurami. Więcej znajdziecie na jego Instagramie – chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów524

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze