7
4.01.2023, 12:15Lektura na 2 minuty

Hitman 1 i 2 za darmo dla posiadaczy Hitmana 3 w ramach World of Assassination

Jesteście dumnymi właścicielami Hitmana 3? To już niedługo dzięki IO Interactive zostaniecie posiadaczami całej trylogii agenta 47 i to całkowicie za darmo.

IO Interactive na poważnie i bardzo do serca wzięło sobie opiekę nad trzecią częścią serii o płatnym zabójcy (przy okazji polecam felieton o tym, że agenci 47 to nie tylko fikcja literacka). W maju dostała wsparcie dla ray tracingu, a jeszcze wcześniej, w styczniu, zapowiedziano nowy tryb z elementami roguelike'a. No i też istotną informacją było to, że wszystkie trzy części trafiły wtedy do Game Passa.


Hitman 3 w masce World of Assassination

Już niedługo będziecie mogli stać się posiadaczami całej trylogii zupełnie za darmo... ale haczyk jest taki, że musicie mieć zakupioną „trójkę” (z 2021). IO Interactive zamierza przemianować trzecią część przygód Agenta 47 na World of Assassination – i nie jest to tylko pusty tytuł. Mianowicie „trójka” stanie się grą-usługą i wchłonie pozostałe dwie części. Jeśli już posiadacie najnowszą odsłonę trylogii, dostęp do dwóch pozostałych zostanie wam przyznany za darmo, jak informuje IO Interactive na swojej stronie. I dodam, że przejście Hitmana 3 w Hitmana World of Assassination planowane jest na 26 stycznia tego roku. 


Hitman 3 stanie się Hitmanem World of Assassination, co również oznacza dostęp do Hitmana 1 (2016) i Hitmana 2 (2018) przez nasz istniejący już system przepustek. Obecni posiadacze Hitmana 3 otrzymają darmowy upgrade do Hitmana World of Assassination na wszystkich platformach.


IO Interactive

Nieszczęście w szczęściu jest takie, że wskutek tej decyzji dwie pierwsze odsłony Hitmana (ta z 2016 i 2018 roku) znikną ze sprzedaży i nie będzie można ich kupić osobno. Za to możecie być spokojni, jeśli już te gry posiadacie – w takim wypadku wciąż będziecie mieć do nich dostęp. Zmiany obejmują również tryb wolnego strzelca. W skrócie: World of Assassination ma zapewnić graczom dostęp do lokacji ze wszystkich trzech części.


Call of the Janusz

Jako prawie zawodowy łowca okazji czuję obowiązek was poinformować, że do jutra trwa zimowa wyprzedaż Steama, w której możecie złapać Hitmana 3 za cenę niższą o 65% – czyli za 87,15 złotych w edycji podstawowej. A pod koniec stycznia ta „trójka” magicznie zamieni się w całą trylogię.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze