18.11.2023, 06:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Jesienna wyprzedaż Steam 2023 zapowiedziana. Nie poczekamy długo

Za polskimi oknami pierwszy śnieg, a w Valve jesienna wyprzedaż Steam. Jak to pisze każdy newsman co roku, a nawet częściej, „szykujcie portfele”.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Za moim oknem biało, a w firmie Gabena wciąż jesień. Ogłoszono w końcu start jesiennej wyprzedaży Steam na 2023.


Kiedy przeceny na Steamie?

Valve otworzy swoje podwoje już 21 listopada 2023 o 19:00 czasu polskiego. Oferta skończy się zaś 28 listopada 2023, także o 19:00.

Zwiastun – tak! – wielkiej promocji sugeruje, że możemy się spodziewać przeceny nie tylko na indyki i starsze AAA, ale także na stosunkowo niedawne gry, w tym pecetowe Marvel's Spider-Man: Miles Morales. Nikogo nie zdziwi raczej, że dostąpimy też klasyków gatunku, w tym symulatorów ciężarówek czy tej nieszczęsnej Subnautiki, którą Epic rozdawał chyba już dwa razy.


A obok urodziny Half-Life'a!

Wszystkiego najlepszego! Z okazji 25. urodzin klasyka jest on dostępny za darmo od wczoraj, a dla szybkich Billów, którzy wyłapali pricebuga, od przedwczoraj. To jednak nie wszystko, bowiem gra dostała aktualizację przywracającą sporo utraconej w odmętach historii zawartości.

Niecierpliwicie się? Jeśli macie konsolę, warto już zajrzeć do sklepu PlayStation, gdzie Black Friday świętują trochę wcześniej niż niektórzy.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów946

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze