6
23.04.2024, 10:00Lektura na 2 minuty

Kingdom Come: Deliverance dostępne w świetnych cenach. Gra podbija Steama

Chcecie nadrobić Kingdom Come: Deliverance przed premierą kontynuacji? Na Steamie i w PS Storze znajdziecie grę w bardzo atrakcyjnych cenach.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

W zeszłym tygodniu Warhorse Studios zapowiedziało Kingdom Come: Deliverance 2, co przełożyło się na nagły wzrost zainteresowania pierwowzorem z 2018 roku. Według serwisu SteamDB w pierwsze Kingdom Come dzień po zapowiedzi sequela grało jednocześnie ponad 11 tys. osób, a w szczytowym momencie ostatniej doby produkcję czeskiego studia uruchomiło jednocześnie 23 tysiące użytkowników platformy Valve.

Każdy, kto przed premierą kontynuacji chciałby nadrobić część pierwszą, ma teraz ku temu idealną okazję – twórcy przecenili tytuł na Steamie. Podstawową wersję Kingdom Come: Deliverance możecie dostać za 25,34 zł, a jeśli preferujecie wydanie zawierające wszystkie dodatki (Royal Edition), to jest ono dostępne w cenie 33,80 zł. Śpieszcie się – oferta potrwa do 25 kwietnia 2024 roku do godziny 19:00 czasu polskiego.

Promocja obejmuje również wersję na PlayStation 4 – Royal Edition dostaniecie w PS Storze za 16,90 zł. Produkcję możecie ograć również na Xboksie One oraz oczywiście na najnowszych konsolach – w ramach kompatybilności wstecznej. 15 marca zadebiutowała także wersja na Switcha, za którą odpowiadają cudotwórcy z Saber Interactive. Cascad w swojej recenzji wspomina o tym, że Kingdom Come: Deliverance działa na handheldzie w bardzo niskiej rozdzielczości, ale myślę, że nie będzie wielką przesadą jeśli uznamy możliwość ogrania czeskiego tytułu na siedmioletnim tablecie Nintendo za coś w rodzaju optymalizacyjnego fenomenu – zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że sprzęt Wielkiego N charakteryzował się przestarzałymi podzespołami już w dniu premiery konsoli.

Niedawno zapowiedziana kontynuacja ma zaoferować nowe bronie i narzędzia, a świat gry ma być dwukrotnie większy i bardziej interaktywny niż w części pierwszej. Znacząco zwiększyła się też łączna długość przerywników filmowych, jakie zobaczymy podczas rozgrywki. Kingdom Come: Deliverance 2 zadebiutuje na pecetach, PlayStation 5 i Xboksach Series X/S w 2024 roku. 


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów341

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze