25.08.2022, 10:30Lektura na 1 minutę
Wideo

Layers of Fears: Polski horror na nowym zwiastunie z fragmentami rozgrywki

Na Gamescomie pojawił się kolejny zwiastun horrorowej gry polskiego Bloober Teamu.

Layers of Fear to seria horrorów autorstwa krakowskiego studia Bloober Team. Pierwsze dwie odsłony zrobiły w internecie niemało szumu, a teraz wiemy, że nadchodzi kolejna, trzecia część. Zaczęło się od tajemniczej grafiki zamieszczonej przed Summer Game Fest, a później już zapowiedzi samej produkcji. No i może warto jeszcze zauważyć, że twórcy przenieśli się na Unreal Engine 5, co zresztą nawet widać na udostępnionym materiale.

Na prezentacji podczas Gamescomu 2022 dostaliśmy kolejne przypomnienie o nadchodzącym horrorze, a mianowicie zwiastun. Prezentuje się bardzo dobrze swoją drogą i ukazuje fragmenty rozgrywki. Bloober Team stylem nie odszedł daleko od poprzednich dwóch części, w dobrym znaczeniu tych słów. Samo oglądanie zwiastuna przywołuje psychodeliczne wspomnienia z „jedynki” i „dwójki”.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale wiemy, że jeszcze musimy uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Layers of Fears ukaże się na pecetach, PS5 i Xboksach Series X/S dopiero na początku 2023 roku.

Przypominam, że wszystkie newsy z Gamescomu znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze