17.05.2024, 12:00Lektura na 2 minuty
Plotka

LEGO Horizon Adventures: Wkrótce możemy otrzymać zapowiedź gry Lego w uniwersum Horizona

Sony prawdopodobnie współpracuje z Lego nad nową grą w uniwersum Horizona. Pierwszy trailer może ukazać się już na najbliższym pokazie PlayStation.

Po pojawieniu się na pecetach świetnego portu Horizon Forbidden West przyszedł czas na przedstawienie świata wykreowanego przez Guerilla Games w wersji z klocków Lego. Choć należy tu zaznaczyć, że byliśmy już właściwie świadkami takiego połączenia. W wyniku współpracy Lego ze studiem odpowiedzialnym za przygody Aloy powstał zestaw z żyrafem. Teraz jednak wydaje się, że możemy doczekać się także gry Lego osadzonej w uniwersum Horizona.

Informację o możliwej zapowiedzi takiej produkcji podał na X (wcześniej Twitter) użytkownik Kurakasis, który przewidział niedawno chociażby tytuł nadchodzącego Indiany Jonesa. W późniejszym tweecie przekazał, że projekt nosi nazwę LEGO Horizon Adventures.

Choć Kurakasis nie powiedział w swoim wpisie, że chodzi tu konkretnie o grę, to temat ten został rozwinięty przez Insider Gaming. Jak podaje serwis, tajemnicza produkcja to „Horizon Forbidden West, tylko że Lego”. Sam Tom Henderson przekazał również, że trailer gry jest gotowy do zaprezentowania.

Poza tym nie wiemy wiele więcej o produkcji. Możemy się tylko domyślać, jakie studio stoi za grą i czy zostanie ona wydana jedynie na konsole PlayStation. Nie wiadomo także, kiedy LEGO Horizon Adventures zostanie oficjalnie zapowiedziane, choć sugeruje się, że może to nastąpić na najbliższym PlayStation Showcase. Przypomnijmy, że plotki o nim krążą już od jakiegoś czasu, z których wynika, że pokaz może odbyć się jeszcze w tym miesiącu.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów226

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze