1
31.08.2023, 11:00Lektura na 2 minuty
Wideo

Lords of the Fallen: Twórcy są chwaleni za nowy gameplay

13 października i premiera Lords of the Fallen zbliżają się wielkimi krokami. Zespół Hexworks zaprezentował nowy film z rozgrywki.


Michał „Perzi” Perzanowski

Hexworks i CI Games ogłosiły niedawno, że reboot Lords of the Fallen „pokrył się złotem”, co ma oznaczać, że gra wyszła już z etapu produkcji. Teraz czas na poprawki i dystrybucję. Gracze zostali poczęstowani nowym materiałem z gry.


Walka i eksploracja w Lords of the Fallen

Film prezentuje mechanikę walki i eksploracji świata. Protagonista ma do pokonania kilkadziesiąt nieumarłych. W większości padają oni po trzech/czterech ciosach. Jest ich jednak dość sporo i wciąż przybywają nowi. Starcia wyglądają bardzo dynamicznie. Trudno też skupić się na kilku stworach jednocześnie, więc niezbędnymi ruchami są uniki.

Bohater przemierza mroczną krainę, ostrożnie idąc po wąwozach i górskich ścieżkach. Jeden fałszywy krok skończy się upadkiem w przepaść.

Najbardziej interesującą częścią jest prawdopodobnie walka z bossem. Bitwa toczy się na moście, a przeciwnikiem jest Ruiner, duży wojownik uzbrojony w topór i tarczę. Ta humanoidalna istota ma rogi i ogon. Jego główne moce związane są z ogniem. Początkowo udaje się naszemu herosowi zbić łotrowi pasek zdrowia, strzelając z łuku. Gdy jednak ten zacznie używać combosów, rozgrywka nabiera iście hardcore’owego charakteru.


Twórcy zbierają pochwały

Pod opublikowanym wideo pojawiło się dużo opinii chwalących twórców. Zostali docenieni za kontakt z fanami pierwowzoru, słuchanie ich próśb i właściwy feedback.


Najlepsze dotychczas nagranie. Umbral wygląda niesamowicie. Ciągła presja ze strony zombie, a ci czerwoni żniwiarze wyglądają na bardzo wytrzymałych (zwróćcie uwagę na ich ilość zdrowia). Boss również prezentuje się genialnie, ma mnóstwo różnych kombinacji, a ekwipunek obu postaci niszczy się podczas blokady ciosów. Niesamowite!


craigcochrane2284

Naprawdę podoba mi się estetyka tej gry!


affa5908

Studio, które słucha opinii i naprawia niedokończone lub zepsute elementy. Do tego te dźwięki trafień, które brzmią o wiele lepiej. Świetna robota.


Treznor331

Animacje ataku mieczem z początku filmu wyglądają lepiej i płynniej niż to, co widzieliśmy w pierwowzorze.


ooperblownup

Polski soulslike pojawi się na rynku 13 października na PC, PS5 i Xboksach Series X|S. My już graliśmy!


Czytaj dalej

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów309

Obserwujących3

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze