26.01.2024, 12:00Lektura na 1 minutę

Mordheim: City of the Damned – Strategia fantasy za darmo na GOG.com

GOG.com, ku uciesze fanów figurkowych gier bitewnych, udostępnił adaptację Mordheimu całkowicie za darmo.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Mordheim to klasyczna gra bitewna z 1999 roku, wyprodukowana przez Games Workshop, twórców m.in. Warhammera. W 2015 roku Rogue Factor przygotowało wirtualną adaptację rozgrywki z podtytułem City of the Damned. To właśnie tę, a nie jakiś starszy klasyk, możecie odebrać za darmo na GOGu. 

Fabuła gry rozgrywa się w tytułowym mieście Mordheim, w które uderzyła kometa, a wy jesteście wrzuceni w sam środek walki pomiędzy różnymi frakcjami. Oprócz takich stronnictw jak Nieumarli czy najemnicy Imperium, możecie również grać znajomo brzmiącymi Skavenami. 

Promocja dostępna jest z okazji noworocznej wyprzedaży. Musicie się tylko pospieszyć, bo gra czeka na was w sklepie do 28 stycznia do godziny 15:00. Przy okazji nie zapomnijcie również o darmówce Epica, którą w tym tygodniu jest logiczne Infinifactory. 

Mordheim: City of the Damned odbierzecie pod tym linkiem


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów328

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze