16
25.06.2022, 07:31Lektura na 1 minutę

Miyazaki: Następna gra FromSoftware'u na ukończeniu. A po niej kolejna

Szef FromSoftware'u, firmy odpowiedzialnej za Elden Ringa, podzielił się ze światem planami na przyszłość.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Prezes FromSoftware'u Hidetaka Miyazaki ujawnił, że w studiu trwają właśnie prace nad ukończeniem nowej gry. Jej tytuł jest jeszcze nieznany. To jedna z dwóch tajemniczych produkcji, o których po raz pierwszy usłyszeliśmy w 2018. Kolejna, o której była wtedy mowa, to wydane już Elden Ring. Informacja ujawniona została za pośrednictwem japońskojęzycznego serwisu 4gamers.net.

Oprócz tego w drodze jest kilka tytułów o mniejszym stadium zaawansowania. Nad jednym z nich, reżyserowanym przez samego Miyazakiego, prace dopiero się rozpoczęły. Nic o nim nie wiemy, natomiast twórca wspomina, że na dłuższą metę interesuje go „bardziej abstrakcyjne fantasy”.

W zbliżonym czasie studio zamieściło również ogłoszenia pracy, w których wspominało o poszukiwaniu twórców do „wachlarza gier”. Wśród nich znajduje się wiele ról odpowiedzialnych za wstępne projektowanie.

Na szczęście nie oznacza to jeszcze porzucenia Elden Ringa. W przeciwieństwie do multiplayera Dark Souls, najnowszy tytuł FromSoftware'u ma otrzymywać wciąż regularne aktualizacje. Przypomnijmy, że dzięki fanom dostał ostatnio nieoficjalną funkcję płynnego co-opa.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów474

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane