2
1.03.2024, 13:30Lektura na 1 minutę
Plotka

Następca Nintendo Switcha może mieć układ graficzny Nvidii i DLSS

W sieci pojawiły się kolejne plotki na temat specyfikacji nadchodzącej konsoli Nintendo.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

W sieci pojawiają się kolejne plotki na temat nowej konsoli Wielkiego N, która ma zadebiutować w 2025 roku. YouTuber Moore’s Law Is Dead (MLID) twierdzi, że następca Nintendo Switcha będzie wyposażony w niestandardowy układ Nvidii o nazwie T239. Twórca internetowy uważa, że według przecieków, japońska korporacja jeszcze ostatecznie nie zdecydowała o ilości pamięci RAM, w jaką wyposażony ma być sprzęt. Źródła YouTubera twierdzą również, że reszta konfiguracji następcy Switcha jest już ustalona od końca 2022 roku, a za procesor za wszelką cenę chciało odpowiadać AMD.

MLID twierdzi również, że cena konsoli Nintendo będzie wynosić od 399 do 499 dolarów.

Większa wydajność zwiększa koszty produkcji, a także cenę sprzętu. Jeśli Wielkie N zdecyduje się na wariant z maksymalną możliwą wydajnością i wyposaży konsolę w obsługę DLSS – urządzenie może być prawie tak potężne jak Steam Deck. Ograniczenie mocy na rzecz obniżenia kosztów konsoli byłoby jednak zdecydowanie bardziej w stylu japońskiej korporacji.

Gracie na Nintendo Switchu? Czekacie na jego następcę?


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów270

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze