20.02.2024, 08:15Lektura na 2 minuty

Nintendo Direct: Pokaz nowych gier na Switcha jeszcze w tym tygodniu

Nintendo zapowiedziało prezentację gier przygotowanych przez firmy zewnętrzne na jutro, 21 lutego.


Jakub „rajmund” Gańko

W połowie stycznia mieliśmy microsoftowy Developer_Direct, chwilę później Sony zaprosiło na swój State of Play, więc do pełni szczęścia brakowało nam tylko imprezy Nintendo. Ale nie będziemy musieli już dłużej na nią czekać: Japończycy właśnie zapowiedzieli, że pokaz ich partnerów odbędzie się już jutro, 21 lutego, o godzinie 15.00 naszego czasu. 25-minutowa prezentacja ma obejmować zapowiedzi gier na Switcha od firm trzecich, więc nie ma co się szykować na jakieś ogłoszenia związane z następcą tej konsoli.

Czego zaś możemy się spodziewać? Być może Microsoft będzie miał coś do przekazania w temacie gier Xbox Game Studios, które wkrótce mają trafić nie tylko na PS5, lecz także na platformę Nintendo. Pentiment, Hi-Fi Rush, a może nawet Sea of Thieves ogłoszone na Switcha? Nie byłbym wcale taki zdziwiony.

Wśród życzeń graczy często pada też jakiś nowy materiał z Silksong, opóźnianej od lat kontynuacji Hollow Knighta, ale w przypadku tej produkcji jesteśmy już chyba na takim etapie, że nie ma co robić sobie nadziei... Po prostu ucieszmy się głośno, gdy wreszcie dostaniemy jakieś konkrety.

A wy czego spodziewacie się na jutrzejszym Nintendo Direct?


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1818

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze