Nowy aktorski zwiastun Diablo IV od reżyserki „Eternals”
Widzimy jak zwykli ludzie doświadczają trudów spowodowanych powrotem okrutnej Lilith. Nie każdy jest w stanie walczyć, lecz znalazło się paru dzielnych wojowników, którzy próbują odeprzeć siły zła. Materiał ukazuje różne klasy postaci w akcji, co z pewnością nakręci wielu fanów i spotęguje chęć zagrania w Diablo IV.
Wszystko sprowadza się do jednej rzeczy: zakończ panujący terror! Błagania są skierowane bezpośrednio do gracza, który w dniu premiery Diablo IV będzie musiał sięgnąć po ulubioną broń i rozpocząć eksterminację setek demonicznych pomiotów.
Blizzard stara się jak najbardziej podgrzać atmosferę tuż przed premierą, zaplanowaną na 6 czerwca 2023 roku. Diablo IV ma trafić na PC, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz Xboksy One i Series X/S.
W ramach ciekawostki przypominam również o tym, że lootboksy w Diablo Immortal zostały ukarane kwotą 5 tysięcy euro. Jeżeli natomiast chodzi o newsy związane bezpośrednio z Diablo IV, to zwracam uwagę na niedawny zwiastun fabularny.
Czytaj dalej
-
Andrzej Sapkowski wypowiedział się na temat współpracy z CD Projekt Red. Studio...
-
Współzałożyciel Rockstara zdradza, dlaczego szpiegowska gra Agent nie doszła do skutku....
-
Twórcy GTA zwalczają związki zawodowe? Rockstar zwolnił dziesiątki pracowników,...
-
Call of Duty: Black Ops 7, Anno 117: Pax...
Jedna odpowiedź do “Nowy aktorski zwiastun Diablo IV od reżyserki „Eternals””
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Będzie grane! 🙂