4
16.02.2024, 09:15Lektura na 1 minutę

Nowy Xbox ma być „największym przeskokiem technologicznym” w historii

Tej jesieni pojawią się także dodatkowe nowości sprzętowe.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Wszystko wskazuje na to, że Xbox nie zniknie z rynku konsol w najbliższym czasie. Microsoft ogłosił, że ma wieloletni plan działania, który obejmuje premierę Xboksa następnej generacji.

Podczas najnowszego odcinka oficjalnego podcastu Xboksa, prezeska Sarah Bond poruszyła temat roli, jaką odgrywają konsole w przyszłych planach Microsoftu. Bond zgodziła się z wcześniejszym oświadczeniem szefa Xboksa, Phila Spencera, że Xbox pozostanie sztandarowym rozwiązaniem dla graczy, pomimo planów firmy dotyczących działalności na innych platformach sprzętowych.


Koncentrujemy się na zapewnieniu największego skoku technologicznego, jaki kiedykolwiek widzieliście pomiędzy generacjami sprzętu, co sprawi, że będzie on lepszy dla graczy oraz twórców i tworzonych przez nich wizji.


Sarah Bond

Słowa te wypadają ciekawie w zestawieniu z tym, co ostatnio na temat przyszłej generacji konsol powiedział Kepler (znany informator AMD). Twierdzi on, że przyszłe konsole będą charakteryzowały się albo coraz mniejszym wzrostem wydajności (aby obniżyć koszty), albo znacznie wyższymi cenami.

Według zeszłorocznych wycieków, Microsoft może w tym roku wypuścić odświeżone wersje Xboksów Series X/S.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów206

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze