20.11.2023, 17:30Lektura na 2 minuty

Piękny duet. Dema Baldur's Gate 3 i LotR: Gollum w PS Plus Premium

Osoba odpowiedzialna za gry dostępne w PlayStation Plus Premium odrobiła pracę domową.

Od ponad roku usługa PlayStation Plus jest podzielona na kilka wariantów. Z kolei od kilku miesięcy musimy płacić za każdy z nich zauważalnie więcej. Najdroższa kategoria to Premium. Jedną z korzyści, którą Sony chce przekonać graczy, jest katalog wersji próbnych. Ta wariacja na temat wersji demo to po prostu otwarcie dostępu do wybranych gier na kilka godzin. Zawitał tam niecodzienny duet.


Co dodano do PlayStation Plus Premium?

Od dziś, 20 listopada 2023, dostępne są dwie nowe wersje próbne:

  • Baldur's Gate 3;
  • Lord of the Rings: Gollum.

Zarówno PlayStation, jak i obie firmy nie kwapią się, aby chwalić się tym osiągnięciem. No cóż. Tegoroczne GOTY możemy ogrywać przez 2 godziny, natomiast tę drugą grę – godzinę. (Chociaż tytuł największej kaszany 2023 wytrąciły jej z rąk produkcje studia adaptującego inne znane filmy).


Nowe gry w PlayStation Extra i Premium

Jeśli poczuliście się trochę zachęceni do zakupu, TUTAJ znajdziecie listę gier dodanych do katalogu w listopadzie. Polecamy także naturalnie recenzje Baldur's Gate 3 oraz Lord of the Rings: Gollum. Tak, Eugeniusz Siekiera poświęcił na tę produkcję swój czas i nerwy.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów946

Obserwujących7

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze