3
22.04.2022, 11:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Postal: Brain Damaged – Polski spin-off kultowej serii z datą premiery

Wygląda na to, że już w czerwcu pomożemy Kolesiowi z koszmarami, które go nawiedzają po latach szaleństw w serii Postal.


Patryk „Delighter” Żelazny

Postal 4: No Regerts miał start daleki od ideału. Gracze jak narzekali na masę błędów i glitchy dwa lata przed premierą, tak i narzekali dwa dni przed nią. Na pocieszenie fanów serii za tragiczne oceny „czwórki” (31/100 na Metacritic), GOG rozdaje najbardziej kultową odsłonę serii, czyli legendarną „dwójkę”, za darmo, i to z dwoma dodatkowymi dniami w ramach dodatku Apocalypse Weekend!

Ciekawe jest to, że to nie koniec z Postalem na ten rok, gdyż nadchodzi spin-off serii, czyli Postal: Brain Damaged. Twórcy właśnie ogłosili, że premiera nastąpi już 9 czerwca (bo wiecie, 6/9). Dla przypomnienia: za produkcję odpowiada studio Hyperstrange, czyli autorzy ciepło przyjętego Eldenborna i Frozenheim.

Jak widać po krótkiej prezentacji rozgrywki, jest ona bardzo „wybuchowa”, dynamiczna i przywodzi na myśl klasyczne FPS-y. Dodatkowo gra zrywa z przyzwyczajeniami dotychczasowych odsłon, gdyż przeciwnikami w Brain Damaged nie będą nawet ludzie, a potwory. Wygląda na to, że lata rozczłonkowywania ludzi łopatami dały się Kolesiowi we znaki (na co wskazuje sama nazwa spin-offa) i teraz zmaga się z koszmarami. Wbrew pozorom otoczka graficzna jest zaskakująco kolorowa, choć momentami może wywoływać ciarki na plecach. Całość możecie przetestować na własnej skórze – jest dostępne demo!

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów342

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane