Prince of Persia: Piaski Czasu – Remake podobno wciąż na wczesnym etapie produkcji

Ubisoft bardzo skrupulatnie trzyma w tajemnicy informacje o remake’u Prince of Persia: Piasków Czasu, jednak co jakiś czas uda się wynieść nieco sekretów na światło dzienne. Tom Henderson z Insider Gaming twierdzi, powołując się na jednego z developerów, że gra przeszła całkowity redesign i ma wyglądać zupełnie inaczej niż to, co mogliśmy zobaczyć w 2020 roku.
Piaski Czasu miały zostać całkowicie przebudowane, stawiając na bardziej realistyczne podejście. Ma chodzić głównie o grafikę, nowe animacje, mechanizmy, walkę oraz parkour. Anonimowe źródło twierdzi również, że Yuri Lowenthal, który podkładał głos w oryginalnej grze i którego mogliśmy usłyszeć w zwiastunie z 2020 roku, ma nie być już zaangażowany w projekt.
Niecały rok temu informowaliśmy, że remake Piasków Czasu znajduje się jeszcze w fazie koncepcyjnej. Wcześniej Ubisoft planował wypuścić grę w przedziale od 1 kwietnia 2023 do 31 marca 2024, czyli w roku podatkowym 2023. Pozostaje mieć nadzieję, że projektowi nie grozi bolesny koniec, jak miało to miejsce m.in. w przypadku nowego Deus Eksa.
Czytaj dalej
-
To może być koniec FBC: Firebreak. Po premierze dużej aktualizacji strzelanka...
-
Kolejny Indiana Jones już powstaje? MachineGames przyznaje, że pracuje nad nową...
-
Alan Wake 2, Heroes 3 Complete i inne. Darmowe gry...
-
Microsoft nie zostaje w tyle. Nowy Xbox ma być sprzętem hybrydowym, na którym odpalimy...
2 odpowiedzi do “Prince of Persia: Piaski Czasu – Remake podobno wciąż na wczesnym etapie produkcji”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
🙁
Zdążyłem ograć trylogię po zapowiedzi, a gry nadal nie ma.
Szkoda że zrezygnowali z Yuriego. Jedyny znany mi VA który ma taki chłopaczkowaty głos, i który pasował idealnie.