20.04.2024, 07:00Lektura na 2 minuty

Prison Architect 2: Premiera ponownie opóźniona

Zwolnienie warunkowe będzie musiało poczekać. Prison Architect 2 pojawi się jeszcze później, niż planowano.


Samuel Goldman

Prison Architect 2, który na początku roku prężył muskuły na pierwszym zwiastunie, dostał zupełnie nową oprawę – prostą, dwuwymiarową grafikę zastąpiło pełne 3D, ale zasady rozgrywki pozostały bez zmian. Dalej podstawowym zadaniem będzie zapewnienie przymusowym urlopowiczom znajdującym się pod naszą kuratelą warunków w miarę godnych i niesprzyjających zbędnym wycieczkom poza mury. Data premiery początkowo została ustalona na marzec, ale potem developerzy zmienili zdanie i przesunęli ją o kilka miesięcy.

Teraz, powołując się na problemy z wykorzystaniem pamięci oraz brak stabilności na słabych komputerach, twórcy zdecydowali się ponownie zmienić datę zwolnienia warunkowego – Prison Architect 2 wyjdzie dopiero 3 września.

Tytuł wydaje Paradox. Czyżby nagła zmiana planów była lekcją wyciągniętą z sytuacji innej gry tego wydawcy, Cities Skylines 2, którego twórcy musieli ostatnio przepraszać? Niezależnie od powodów, przesunięcie premiery to dobra wiadomość dla samej gry, a ostatecznie być może dla tych, którzy na nią czekają. Więcej szczegółowych informacji na temat koniecznych do przeprowadzenia testów znajdziecie tutaj, a 25 kwietnia o 16:00 zaplanowano stream, w którym developerzy zamierzają zdradzić nieco więcej. Oglądać możecie np. na YouTube.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1093

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze