1
6.12.2022, 12:45Lektura na 1 minutę
Wideo

Project L: Więcej szczegółów i LoL-owego mordobicia w wideodzienniku twórców

Riot Games dzieli się nowymi szczegółami dotyczących bijatyki free-to-play w uniwersum League of Legends. Możemy już zobaczyć Illaoi w akcji.


Patryk „Delighter” Żelazny

Czy ktoś jeszcze pamięta o Project L? Czyli tej bijatyce w uniwersum League of Legends, która ma mieć nieagresywny model monetyzacji? No to cieszę się, że jesteśmy na tej stronie. Ostatnim razem pisałem o tym, że do grupki bohaterów, których już widzieliśmy (Ahri, Darius, Ekko, Jinx), dołączy także Illaoi. W najnowszym materiale od twórców, nazwanym „dziennikiem”, możemy już zobaczyć ją w akcji. I nawet więcej.

Całość najnowszego filmu to przeplatanie fragmentów rozgrywki z nagraniem developerów, między innymi pokazujących ich pracę od kuchni. Główną rolę w tej kwestii odgrywa Shaun Rivera – reżyser gry od Riot Games. Opowiada m.in. o tym, czego będziemy się mogli po produkcji spodziewać, kiedy już będzie w końcu gotowa.

A na to przyjdzie nam jeszcze poczekać, bo mimo że widać już grywalną wersję... tak tytuł jest w dalszym ciągu bliżej początku swojej produkcji niż jej końca. Po więcej szczegółów musimy uzbroić się w cierpliwość, zwłaszcza jeśli chcielibyście poznać jakąkolwiek, nawet przybliżoną datę premiery. Wiemy jedynie, że będzie to mordobitka oparta na modelu free-to-play.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze