7.08.2023, 15:15Lektura na 1 minutę
Wideo

Project L: Yasuo dołącza do bijatyki w uniwersum League of Legends

Riot Games wprowadziło nową, grywalną postać do niewydanej jeszcze bijatyki, Project L. Do gry dołączył Yasuo.


Patryk „Delighter” Żelazny

Czym Project L jest, najwięksi fani LoL-a zapewne wiedzą. To tworzona przez tych samych twórców, nasze ukochane Riot Games, bijatyka osadzona w uniwersum wspomnianej produkcji. Już dawno temu pisałem, że ma to być produkcja free-to-play z „nieagresywnym” modelem monetyzacji. Prace nad tytułem wciąż idą do przodu i developerzy całkiem chętnie dzielą się niektórymi szczegółami.

A raczej nie można już powiedzieć, że tytuł znajduje się na jakimś bardzo wczesnym etapie produkcji. Może tak było pod koniec 2021 roku, kiedy pokazano pierwszy gameplay, czy jeszcze w 2022, ale aktualnie da radę w Project L normalnie pograć, o czym świadczy fakt, że niektórzy mieli okazję go testować w miniony weekend (4-6 sierpnia) w Las Vegas na tamtejszym wydarzeniu EVO (Evolution Championship Series). W tym również grywalny był już Yasuo, nowo zapowiedziana postać. Dostał także zwiastun. Jak sądzę, nie mogło go zabraknąć ze względu na ogromną popularność – ciekawe, kto będzie następny.

Data premiery Projectu L i docelowe platformy nie zostały jeszcze ujawnione. Ba, tak na dobrą sprawę, to znamy na razie tylko roboczy tytuł.


Czytaj dalej

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji. Jedne z nich przemijają, inne pozostają – a gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów1762

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze