7
29.06.2020, 16:08Lektura na 2 minuty

PS Plus: Z okazji 10. urodzin usługi w lipcu głośne hity i darmowy weekend z multiplayerem

Jeżeli lubicie ograbiać starożytne grobowce, rzucać do kosza w kasynie czy udawać, że gracie, oglądając filmy, będziecie zachwyceni.


Witold Tłuchowski

Aż dziw, ale PlayStation Plus towarzyszy nam już od dobrych dziesięciu lat. W okrągłe urodziny usługi Sony ma dla opłacających subskrypcję nie dwie, a trzy produkcje – może odrobinę mniej spektakularne niż dostępne w czerwcu Star Wars Battlefront 2 oraz Call of Duty:WWII (wciąż dostępne do pobrania), ale wciąż całkiem atrakcyjne.

Głównym daniem w lipcu będzie środkowa i chyba najlepsza (tzw. subiektywna opinia) część nowej trylogii Lary Croft, Rise of the Tomb Raider. Jeżeli rozdawana w marcu za darmo pierwsza odsłona przekonała was do siebie, „dwójka” powinna również przypaść wam do gustu. W innym przypadku też powinniście dać grze szansę – sequel pod wieloma względem rozbudował koncepcję pierwowzoru, dodając też nieco od siebie.

Na drugi tytuł Sony wybrało niesławne NBA 2K20, zwane także symulatorem kasyna. Chociaż mikropłatności w niej nie brakuje, wciąż warto chociaż zainstalować ją na próbę – w końcu lepszej koszykówki na współczesnych konsolach nie znajdziemy. A i warto wiedzieć, skąd wzięły się te wszystkie niepochlebne opinie (przy jednocześnie ogromnych zarobkach produkcji).

Trzecią z gier jest zaś Erica, interaktywne filmowe dzieło Flavourworks przypominające najlepsze czasy przygodówek FMV. Wszystkie produkcje dostępne będą do pobrania od 7 lipca do 3 sierpnia.

Dodatkowo z okazji urodzin od 4 lipca o północy do 5 lipca o 23:59 wszyscy chętni wypróbują za darmo możliwość gry online z PS Plusa. W tym tygodniu do ściągnięcia będzie też specjalny motyw dla PS4.

Redaktor
Witold Tłuchowski

Czytelnik CD-Action od prawie 25 lat, redaktor od 2018. Kocham Soulsy i zrobię wszystko, by inni też je pokochali. Szef działów zapowiedzi i recenzji.

Profil
Wpisów5499

Obserwujących13

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze