10
15.11.2017, 17:45Lektura na 1 minutę

PUBG: W plikach gry odkryto nowe pojazdy i broń

Wszystko dzięki testom wersji 1.0.


Paweł „Cursian” Raban

Wczoraj informowaliśmy Was o możliwości przetestowania niektórych zmian, jakie zostaną wprowadzone w PlayerUnknown’s Battlegrounds wraz z premierą wersji 1.0. Dociekliwi gracze postanowili skorzystać z okazji i pogrzebać w plikach gry, by sprawdzić, co jeszcze kryje przyszłość.

Na początek znacznie bardziej szczegółowa wersja pustynnej mapy, której ogólny rys wyciekł we wrześniu.


(Kliknij, aby powiększyć)

Dokopano się również do trzech zapowiedzianych przez Greene’a pojazdów. Obok ujawnionego wcześniej „ogórka” będzie można sterować także terenówką i skuterem wodnym.


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)


(Kliknij, aby powiększyć)

Ostatnia nowość to świeżutka pukawka, radziecki karabin maszynowy DP-28.


(Kliknij, aby powiększyć)

Na koniec wypada dodać, że fakt dotarcia do plików nie musi wcale oznaczać, że wspominane elementy ostatecznie trafią do gry, ale wydaje się to całkiem prawdopodobne.

Redaktor
Paweł „Cursian” Raban

Jestem wielbicielem turówek i wszelkiej maści erpegów: zarówno klasycznych, jak i współczesnych. Do tego zdeklarowanym zwolennikiem tytułów dla jednego gracza, przy czym od tej zasady istnieje jeden poważny wyjątek – World of Warcraft. W Azeroth przesiedziałem więcej godzin, niż chciałbym przyznać, raz ciesząc się każdą chwilą, kiedy indziej zrzędząc na czym świat stoi. Nie wyobrażam sobie dnia bez książki (niemal zawsze fantastyki), za to spokojnie obyłbym się bez kina i seriali. Z CDA związany jestem od 2011 roku.

Profil
Wpisów3204

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane